Dr. Michael Hahne

Dr. Michael Hahne

Founder & Managing Director Hahne Consulting GmbH | BI/DWH-auteur

Duits BI/DWH-expert, founder van Hahne Consulting GmbH. Auteur van meerdere boeken over BI-systemen en SAP BW.

cdmp-certificering data-management
Website

Über den Trainer

Dr. Michael Hahne is een vooraanstaand BI-expert met meer dan twee decennia ervaring. Hij studeerde wiskunde met specialisatie bedrijfsinformatica aan de Ruhr-Universität Bochum en promoveerde daar op multidimensionale databases.

Sinds 2009 is hij oprichter en managing director van Hahne Consulting GmbH. Eerder was hij Vice President / Business Development Manager bij SAND Technology en zeven jaar Business Unit Director / CTO bij cundus AG.

Hij publiceerde meerdere boeken, waaronder Modellierung von Business-Intelligence-Systemen en SAP Business Information Warehouse. Hij werkt samen met Connected Data Academy aan de uitrol van CDMP-certificering in de DACH-regio.